Thermal park Bešeňová


     Bešeňová 136
     034 83 Bešeňová
     Tel: +421 444 307 701
     Fax: +421 444 307 852
     www.besenovanet.sk
     e-mail: info@besenovanet.sk

Aktualny cennik Thermal Park Bešeňová

  • LETNIA RODZINNA ZNIŻKA - przy 2 biletach dla doroslych - zarówno dzieci do 6 lat, jak i 1 dziecko do lat 18 GRATIS!
  • TERAZ MŁODZIEŻ DO 18 ROKU ŻYCIA PŁACI Z BILET TYLE ILE DZIECI DO 14 ROKU ŻYCIA!
    Granica wiekowa biletów dla dzieci przesuwa się NA 18 LAT
  • Promocja obowiązuje do 15.09.2008

Relax all Inclusive

Zabawa i relaks dla całej rodziny przez cały rok.

Thermal park Bešeňová leży w sercu Słowacji, w uroczym zakątku regionu Liptowa, w kąpieliskowej wiosce Bešeňová. Thermal park powstał na bazie gorących źródeł wód leczniczych, gdzie na powierzchni woda osiąga temperaturę 60,5°C.

ODWIEDŹCIE LATEM NOWĄ BESENOVĄ.

5 Nowych basenów wykonanych z najlepszej jakości materiału antykorozyjnego napełnionych, przejrzystą, orzeźwiającą wodą, zwiększony komfort dzięki nowemu letniemu wejściu.

Latem tego roku Thermal park Besenova będzie mógł się poszczycić otwarciem nowej części ośrodka, w której dominować będzie 5 nowych basenów, oraz nowe atrakcje dla dzieci. Od tego czasu nasi goście będą mogli dokonać wyboru pomiędzy kąpielą w gorącej termalnej wodzie, bądź w orzeźwiającej przeźroczystej wodzie pitnej. Thermal park posiadać będzie największą na Słowacji ilość basenów wykonanych z materiału nierdzewnego - aż 9 z 16. Największą powierzchnię będzie miał basen relaksacyjny (powierzchnia 600m , objętość 600m3, głębokość 1m, temperatura wody 33-36°C ) na jego obwodzie znajdować się będą ławy i leżanki z systemem masaży wodnych. W nowej części ośrodka znajdzie się również miejsce dla rodzin z dziećmi, z atrakcjami dla najmłodszych.Oprócz dmuchanych zjeżdżalni i zamków będzie tam również basen z rowerkami wodnymi, oraz basen dla dzieci o powierzchni 100m ,objętości 40m3 i głębokości 0,4m temperaturą wody 30 °C. Basen będzie miał antypoślizgowe dno. Zabawę najmłodszym umilać będą różnorodne fontanny w kształcie grzyba i różnorodnych zwierzątek. Zwolennicy aktywnego pływania zapewne ucieszą się z nowo otwartego, 25m basenu pływackiego, z wyznaczonymi torami, słupkami startowymi oraz liniami nawrotowymi (powierzchnia 336 m2, objętość 537 m3, głębokość 1,6 m, tempratura 26 – 28 °C).Basen będzie przystosowany do rozgrywania na nim zawodów o randze międzynarodowej.

Niewątpliwą atrakcją nowej części ośrodka będzie „dzika rzeka“ z wysepką po środku (powierzchnia 125 m2,objętość 150 m3, głębokość 1,2 m, tempratura 28 °C. W wodzie funkcjonować będą specjalne urządzenia wytwarzające prąd wodny (400 m3/godz.), będzie on płynąć z prędkością 1,6-2 m /sek. Wielbiciele adrenalinowych atrakcji zjeżdząjąc rurami i zjeżdżalniami wpadną prosto do nowego basenu (powierzchnia 113 m2, 125 m3, głębokość 1,1 m, temperatura 28 °C).

ZAFUNDUJCIE SOBIE RELAX ALL INCLUSIVE

Thermal park Besenova zapewnia całoroczny wypoczynek oraz profesjonalne usługi:

8 otwartych basenów z termalną wodą o temperaturze od 27 do 39°C, 3 baseny kryte z nieredzewnej stali z podgrzewaną wodą pitną o temperaturze od 27 do 39°C, znajdujące się w hali basenowej zjeżdżalnie oraz Witalny świat.

Niepowtarzalną atmosferę stwarza Witalny świat – Wellness centrum – układ 5 saun (ziołowa, rzymska, solna, miętowa, fińska), chłodzący basen, whirlpool, kąpiel Kneippa, turecki masaż, tepidarium. Unikalną atrakcją na całą Europę jest ogrzewany fotel z 24 karatowego złota.

W Centrum relaksacyjnym w tym samym obiekcie znajdują się: fitness centrum, stoły Slender, gabinet masażu, solarium. Można skorzystać z programu antycellulitowego i terapii światłem BIOPTRON. Wykonywane są również , manicure, pedicure...

Bazę noclegową bezpośrednio w areale stanowi 168 miejsc w pomieszczeniach Hotelu Termal*** i Pensjonacie Giga*** - 47 pokoi hotelowych z możliwością dostawek i 11 apartamentów. Bezpośrednio w areale znajduje się restauracja, oraz sieć bufetów.

Na terenie Thermal Parku Besenova można zorganizować konferencje, imprezy firmowe, integracyjne i sportowe, oraz szkolenia i prezentacje.

W trakcie budowy jest 110 nowych apartamentów, które zwiększą ilość miejsc noclegowych do 500.

www.besenovanet.sk

Ubytovanie - Unterkunft - Accommodation - Zakwaterowanie - LASTMINUTE Bešeňová